HAKKIMIZDA

ARFEN BRB SİSMİK YAPI TEKNOLOJİLERİ

1999 yılından itibaren Türkiye’deki teknik ihtiyaçları ve gereksinimleri karşılamak için Arfen grubu bünyesinde Sismik Titreşim Kontrol Cihazları tasarım ve üretimi yapan firma 2020’de aldığı kararla Arfen BRB Sismik Yapı Teknolojileri Limited Şirketi’ni kurarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Arfen, Arfen BRB ile birlikte 4 firma olarak yoluna güçlenerek devam etmektedir. Arfen BRB, Temel İzolasyonu (Sismik İzolatörler), Burkulması Önlenmiş Çaprazlar (BRB), Viskoelastik Sönümleyiciler, Sismik Duvar Destek Elemanları, Kauçuk Duvar Sönümleyicileri, Köprü ve Binalar için Titreşim Kontrol Ekipmanları ve Ayarlanabilir Kütle Sönümleyicileri (TMD) gibi gelişmiş sismik ve titreşim kontrol cihazlarının tasarımı, üretimi, tedariği ve uygulamasını yapmaktadır. Arfen BRB çalıştığı alanda müşterilerinin ihtiyacını, onlarla teknik toplantılar yaparak tespit eder, ihtiyaca uygun projelendirmeyi yapar ve ilgili ürünleri uluslararası standartlara uygun olarak üretir. 

Ayrıca müşterinin talep etmesi halinde sahadaki uygulamalarını ve gerekli durumlarda bakımlarını yapar. Arfen BRB ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde uluslararası standartlarda projelendirme ve üretim yapmaktadır.

Saygılarımızla.

ARFEN BRB SİSMİK YAPI TEKNOLOJİLERİ

 

 

İLETİŞİME GEÇİN

Daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Çerkeşli OSB Mahallesi İMES 3 Bulvarı No:27 Dilovası/KOCAELİ, TÜRKİYE.
+90 (262) 502 03 82
info@arfenbrb.com